Врятуй планету
Залишіть свій телефон і ми зв'яжемося з вами!
або зателефонуйте самі:
+38 (073) 783 73 63
Click to order

Як вода впливає на зовнішність людини

Кожна людина відверто або підсвідомо хоче виглядати привабливо. Це допомагає не лише знайти партнера, а й просто почуватися більш впевнено, любити себе та комунікувати із суспільством. І якщо зріст та риси обличчя закладено генетично, то на решту ми в змозі вплинути. Саме тому так добре розвинута індустрія краси, так багато брендів одягу, косметики та аксесуарів. Проте насправді одним з найголовніших помічників для нашої зовнішності є проста вода.

Як вода впливає на шкіру людини

Вода - один з основних компонентів в організмі. Саме тому її кількість та якість впливають на усі органи та системи людини. Шкіра в свою чергу є найбільшим органом, що перешкоджає переохолодженню та перегріву, впливу вологи, зовнішніх факторів та поганих умов ззовні. І для повноцінної роботи шкірі необхідна достатня кількість води.
Шкіра складається з епідермісу та дерми. Дерма ж містить колаген, білок та гелеподібну кислоту. Отже до 80% цього шару складається з води. Саме це сприяє еластичності та пружності шкіри. Якщо ж людина перебувє у стані зневоднення, то пружність шкіри знижується. І як наслідок - зморшки та заломи

Яку воду пити, щоб мати ідеальну шкіру

Важлива не лише кількість спожитої рідини, а й її якість. Підвищений вміст солей призводить до сухості шкіри, хлор робить шкіру сухою та порушує зв'язки у жирових клітинах. Для здоров'я та краси краще за все підійде артезіанська чи очищена вода без домішок. Можна також використовувати звичайну воду з соком лимону. Вітамін С, що міститься в такій воді, зменшить ймовірність виникнення пігментних плям та зморшок.

Вплив води на волосся та нігті

Кількість спожитої рідини впливає на шкіру голови. Внаслідок цього може з'являтись лупа та починати випадати волосся. Окрім того нестача води призводить до ламкості волосся та нігтів, впоратись з якими не може навіть найкраща доглядова косметика.
Для гарного волосся як з реклами та довгих здорових нігтів важливо щодня випивати свою індивідуальну норму воду. В середньому вона складає 30 мл на 1 кг ваги. Проте в спекотну погоду та при надмірних фізичних навантаженнях ця норма може зростати до 35 і навіть 40 мл на 1 кг.

Вода допомагає слідкувати за фігурою

Буквально кожен дієтолог каже про те, що запорукою стрункого тіла є саме вода. Вода при схудненні допомагає з кількох причин:

  • центр, що відповідає за спрагу й голод в мозку знаходяться поруч, тому люди часто плутають ці відчуття і біжать за перекусом замість стакану води, що призводить до набору ваги;
  • за достатньої кількості спожитої води шлунок вже частково наповнений і тому людина менше з'їдає;
  • дотримання водного балансу сприяє гарному обміну речовин та здоровій роботі кишківника.
Звісно для максимального ефекту необхідно збалансовано харчуватись та займатись спортом, але недооцінювати роль очищеної питної води не варто.

Опосередкований вплив води на зовнішність

Як вже було відмічено вище, вода впливає на всі органи та системи людини. Здорове функціонування нирок, печінки та кишківника, густота крові та лімфи, робота серця, функціонування суглобів та хребту - все це напряму залежить від водного балансу в організмі. І якщо на перший погляд здається, що робота організма не відображається зовні, то насправді це не так. Зневоднення призводить до підвищеної втоми та швидкої втомлюваності, а проблеми з внутрішніми органами дають про себе знати у вигляді зміни походки, синців під очима чи по зміні відтінку шкіри та багато чому іншому.

Яку воду пити, щоб виглядати здоровим та привабливим

Замінювати чисту артезіанську воду з доставки чи бутильовану магазинну на звичайну водопровідну однозначно не варто, адже її склад далекий від дійсно питної. Не підійдуть в якості основного напою й кава, чай, соки, морси та солодкі газовані напої. Цукор та сечогінні властивості кофеїну не лише не допоможуть поповнити водний баланс, а й навпаки. Лікувальні мінеральні води також заборонені для постійного використання в якості основного напою. Підвищений вміст солей та мінералів має негативний вплив на організм людини.
Замовте воду додому чи офIс за 1 хвилину!