Врятуй планету
Залишіть свій телефон і ми зв'яжемося з вами!
або зателефонуйте самі:
+38 (073) 783 73 63

ВОДА - ГОЛОВНИЙ ПОМІЧНИК У СХУДНЕННІ

"Хочеш їсти, попий водички" - напевно, кожен хоч раз чула цю фразу, коли порушував питання про своє схуднення. Але як багато пити води, яку воду пити, а головне, чи справді вона може допомогти в схудненні, - ось ті питання, з якими ми спробуємо розібратися.
Проблема зайвої ваги та ожиріння охоплює все більшу частину населення. Зараз ця проблема переслідує і зовсім маленьких дітей, і підлітків, і дорослих, і людей похилого віку. Виникають і всілякі супутні захворювання та ускладнення. Тому питання схуднення - це не так про естетику, як про здоров'я, тому і підхід до нього повинен бути здоровий.

Вчені провели дослідження про вживання води при схудненні. Було відібрано групу людей, які пили менше 1 літра води на день. За правилами експерименту їх норму води збільшили до 2 літрів, не змінюючи в іншому спосіб життя піддослідних. Через рік виявили, що всі жінки із групи скинули до 2 кг.
ЧОМУ ВОДА ДОПОМАГАЄ СХУДНЕННЯ
Причин, через які вода сприяє схуднення, кілька:

 • вода прискорює метаболізм, на засвоєння та виведення 2 літрів води організм витрачає близько 100 ккал;
 • ті, хто п'є чисту воду, а не всі напої без розбору, споживає в середньому на 200 ккал на день менше;
 • вода перед основними прийомами їжі зменшує апетит і людина насичується меншою кількістю їжі.
Нормы воды при похудении
Щоб вода допомагала скинути зайву вагу, потрібно пити її правильно та у правильній кількості. Норма споживання води індивідуальна і залежить від ваги людини, її активності та пори року. Для неактивної людини це близько 30-35 мл на кожний кілограм ваги. Тобто для людини з вагою 60 кг у холодну пору року норма становить близько 2 літрів. Якщо людина займається спортом, то вода, випита під час тренування, не вважається в цю норму. Влітку організм також потребує більшої кількості рідини. При підрахунку норми важливо враховувати як чисту воду, а й рідина з супів, соковитих фруктів, рідких соусів.
Як пити воду для схуднення
Дієтологи рекомендують дотримуватися певних правил щодо споживання рідини протягом дня:
 • випивати свою індивідуальну норму води;
 • починати день зі склянки чистої води, можна додати до неї трохи соку лимона;
 • у першій половині дня вживати більше рідини, а після 18-19 годин скорочувати кількість випитої води, щоб уникнути набряків;
 • перед кожним прийомом їжі за 20-30 хвилин випивати склянку чистої води;
 • пити воду після їди приблизно через 1 годину;
 • мінімізувати запивання їжі під час її прийому;
 • не пити занадто холодну або навпаки гарячу воду, найкращим рішенням буде вода кімнатної температури або трохи тепліше;
 • при відчутті голоду протягом дня також випивати склянку води, оскільки центри, які відповідають за голод і спрагу, знаходяться поряд і людина часто розпізнає їх неправильно.
ДІЄТИ З ВЕЛИКИМ КІЛЬКОСТЮ ВОДИ
У гонитві за цифрами на терезах або в обсязі талії людина часто шукає найшвидший спосіб схуднути. Серед дієт з великою кількістю води виділяють ліниву та водну дієти. Перша полягає у збільшенні споживання рідини та заміщенні водою всіх перекушування, друга ж просто у збільшенні обсягів води до 40 мл на кожен кілограм ваги. В інтернеті можна знайти багато відгуків з успішним схудненням на таких дієтах, але все ж таки важливо пам'ятати, що на першому місці має бути здоров'я. При надто великому споживанні води може виникати інтоксикація організму. Тому ми рекомендуємо дотримуватись тих правил, що описали вище, а також переглянути раціон харчування та додати тренування для кращого ефекту.

Вода Фонтан допоможе при схудненні?
Для покращення метаболізму та здорового схуднення необхідно пити чисту воду без добавок, домішок, важких металів та краще негазовану. Саме таку воду постачає Великий Фонтан. Для схуднення можна використовувати очищену або артезіанську воду,а для контролю з вагою маленьких дітей варто взяти воду "Малятко", яка ідеально підходить навіть найменшим. Вся ця вода також може використовуватися в готуванні, що особливо важливо у рідких стравах та соусах. А для того, щоб споживання води було оптимальним, можна зробити замовлення надоставку води з розрахунку денної норми усім членів сім'ї.
Замовте воду додому чи офIс за 1 хвилину!