Врятуй планету
Залишіть свій телефон і ми зв'яжемося з вами!
або зателефонуйте самі:
+38 (073) 783 73 63

Привчаємо власну дитину пити воду. Лайфхаки

Батьки завжди з особливою увагою підходять до питань росту та розвитку їхніх дітей. Правильне харчування, спорт, оптимальний баланс споживання рідини - все це запорука довгого та здорового життя. Але що потрібно знати про питний режим дітей і як привчити дитину пити воду.

Яка норма споживання води в дітей

Багато хто знає, що для дорослої людини норма споживання рідини становить від 30 до 35 мл на 1 кг ваги. Цей показник залежить від температури повітря, рівня здоров'я, активності та інших факторів. Проте мало кому відомо, що для дитини ця норма в 2 рази вища і складає близько 60 мл на 1 кг ваги. Важливо також враховувати, щоб воду було рівномірно розподілено протягом дня, а не випито залпом.

Скільки повинна пити дитина до року - більш складне питання. Для дітей віком до 6 місяців ВООЗ не рекомендує давати воду та їжу крім грудного молока чи адаптованої суміші. Проте деякі педіатри не погоджуються з цим твердження. Остаточне рішення про допоювання дитини до введення прикорму залишається за батьками.
Дитина від 6 місяців до 1 року поступово повинна збільшувати кількість спожитої рідини від кількох ложок до 60 мл на 1 кг ваги. Давати таку дозу одразу може бути небезпечно.

Як правильно давати воду дітям

Як правильно давати воду дітям і яку рідину краще пити - не менш важливі питання, ніж кількість спожитої на день води. Кращим напоєм вважається очищена чи артезіанська вода, яку можна замовити з доставкою додому.

Щоб діти з задоволенням пили воду, важливо їх зацікавити. Для найменших варто підібрати цікавий поїльник чи чашку. Важливо, щоб вони були яскравими, можливо з улюбленими персонажами мультфільмів. Особливий інтерес можуть викликати в дітей спеціальні дитячі кулери.
Для дітей старшого віку важливо вже не просто пити воду з гарної чашки, а й розуміти, навіщо це потрібно. Пояснити дитині важливість щоденного пиття можна за допомогою домашніх рослин. Для цього варто провести простий експеримент, в якому одну квітку ви будете поливати регулярно, а іншу ні. Так ви не лише поясните цінність води в життя живих організмів, а й привчите дітей піклуватися про природу.

Ще один лайфхак для того, щоб привчити дитину пити достатньо води, пов'язаний з тим, яку воду давати дітям. В очищену чи артезіанську воду можна додавати різні ягоди, м'яту, лимонний сік. Це додасть воді приємного аромату та підвищить зацікавленність дитини до рідини.
Якщо дитина звикла пити соки, компоти, чай та інші напої, то варто поступово розбавляти їх для переходу на чисту просту воду. Це не викличе відрази в дитини, але буде мати позитивний вплив на її здоров'я.

Яка вода краща для дітей

Хоча в крані в кожного з нас тече так звана питна вода, пити її категорично не рекомендовано ані дорослим, ані дітям. Залишки важких металів, солі, хлор і багато інших домішок не лише не принесуть користі, а й можуть суттєво негативно вплинути на здоров'я.
Тоді ж яка вода краща для дітей? Чудовим варіантом є м'яка артезіанська вода з доставкою додому. Артезіанська вода є очищеною самою природою. В ній відсутні домішки та важкі метали, на неї не має впливу життєдіяльність людини, погода та інші зовнішні фактори. При цьому така вода насичена різними мінералами та мікроелементами, які так важливі для здорового росту та розвитку дитини.

Ще одним важливим фактором при виборі доставки води, а не купівлі бутильованої, є тара. Звичайний пластик, що використовується для води на полицях магазину, непридатний для тривалого зберігання та повторного використання, що не так для пластику у 9-літрових бутлей з доставки, що підходять як для використання з кулером, так і в якості самостійної тари.
Замовте воду додому чи офIс за 1 хвилину!