Врятуй планету
Залишіть свій телефон і ми зв'яжемося з вами!
або зателефонуйте самі:
+38 (073) 783 73 63
Click to order

Очищення організму за допомогою води

Погане самопочуття вранці, тяжкість у шлунку після їжі, запори, діарея, сонливість і швидка стомлюваність можуть мучити людину зовсім не через серйозні захворювання, а через токсини, що скупчилися в організмі. Важливо стежити за станом свого здоров'я постійно, проходити регулярні обстеження, стежити за харчуванням, питним режимом та своїми звичками. Можна також проводити очищення організму водою. Це сміливо можна назвати найпростішим і найдешевшим способом поліпшення загального стану людини.
Інтоксикація організму відбувається через

  • неправильне харчування;
  • вживання алкоголю;
  • куріння;
  • малорухомого способу життя;
  • частих стресів;
  • поганої екології.


Щоб не доводилося думати про те, як прочистити шлунок на ранок після свята або просто смачної вечері, рекомендується регулярно стежити за питним режимом. Для цього основним напоєм протягом дня має бути звичайна вода очищена. У середньому дорослій людині необхідно випивати 30-40 мл рідини на кожний кілограм ваги. Норма залежить від пори року, рухливості людини, її стану здоров'я, статі, ваги та багатьох інших факторів. Варто розуміти, що в норму враховується не тільки чиста вода, а й рідкі страви та соуси, рідина у фруктах та овочах, чаї, компоти та будь-яка рідина, яка потрапляє в організм людини.


При нестачі води може виникнути зневоднення, яке призводить до запорів, хвороб сечовивідної системи, аж до утворення каменів у нирках та сечовому міхурі, болям у печінці та шлунку та багато іншого. Не варто пити воду та понад зазначену норму, щоб не викликати інтоксикацію водою.

Очищення організму на воді
Варто розрізняти нормальний питний режим, який при правильному дотриманні дозволяє організму повноцінно функціонувати, і детокс на основі води. Якщо грамотне споживання води не тільки дозволене, а й необхідне для кожної людини на постійній основі, то детокс нагадує, як очистити кишечник за один день або провести тимчасове чищення, після якого людина повертається до свого звичного способу життя.

Природно для організму набагато краще, якщо людина дбає про своє здоров'я постійно, а не час від часу, дотримується питного режиму, правильно харчується, уникає шкідливих звичок і веде активний спосіб життя. За такого способу життя навіть після святкового застілля людина не відчуватиме дискомфорту і організм повністю очиститься від отриманих токсинів самостійно.

Якщо ж людина готова лише іноді проводити чистку, не змінюючи в іншому спосіб життя, то й очікувати на тривалий ефект від неї не варто. Зазвичай, щоб очистити ШКТ за допомогою води, прописують дієту та підвищують кількість чистої води у раціоні людини. Деякі також рекомендують пити журавлинний морс або додавати у воду лимон. Однозначної думки про безпеку та ефективність такого "лікування" немає.

Іноді застосовується мінеральна вода для очищення кишечника. Зазвичай її використовують при сильній інтоксикації для максимально швидкого досягнення ефекту. Але важливо пам'ятати, що мінеральна та мінералізована вода містить підвищений вміст солі та при зловживанні їй може сприяти розвитку хвороб нирок та появі солей у суглобах.

Варто також відзначити, що детокс за допомогою води або будь-яким іншим методом, може бути небезпечний при захворюваннях печінки та нирок, для вагітних і жінок, що годують, людей з гіпертонією, діабетом і багатьма іншими захворюваннями. Важливо проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж випробувати такий метод очищення організму.
Вода Великий Фонтан для очищення організму
Для підтримки здоров'я необхідно регулярно дотримуватися питного режиму, основою якого може бути або очищена або артезіанська вода. У разі проведення детоксу на основі води також необхідно, щоб вона була максимально придатна для пиття. Водопровідна вода є лише умовно питною, оскільки містить різні домішки та важкі метали. Доставка очищеної та артезіанської води дозволяє поліпшити якість рідини, що випивається, без зайвого клопоту.
Замовте воду додому чи офIс за 1 хвилину!